O MNIE

O MNIE

W pracy, w pierwszej kolejności kieruję się: zdrowiem, bezpieczeństwem i ogólnie pojętym dobrem zwierzęcia. Przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych poznaję swoich Klientów i daję się im poznać. Czynności pielęgnacyjne wykonuję spokojnie, w sposób zapewniający zwierzętom możliwie jak największy komfort. Nie stosuję żadnych środków uspokajających, ani poskramiających. W celu uzyskania pożądanego efektu stosuję kosmetyki znanych i uznanych firm, takich jak np.: Oster, Bio Groom, All System, Espree.
Potwierdzeniem jakości wykonywanej przeze mnie pracy jest certyfikat groomera uprawniający do wykonywania zawodu. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje na seminariach i warsztatach prowadzonych przez światowej klasy specjalistów. Uzyskałam certyfikaty w zakresie pielęgnacji takich ras jak: west highland white terier, soft coated wheaten terier (strzyżenie w typie amerykańskim), settery, retrievery, spaniele angielskie i amerykańskie.
Do zabiegów pielęgnacyjnych używam akcesoria i kosmetyki tylko i wyłącznie renomowanych firm takich jak: Oster, Andis, Big Groom, All Systems, Espree, KW czy Mr Groom.

ODBYTE SZKOLENIA