SALON

Witam na stronie „ALMO” profesjonalnego Salonu Fryzjerskiego dla Psów. Zapraszam pieski, które wymagają troskliwej pielęgnacji, a także te, którym trzeba tylko trochę poprawić urodę. Wasz pupil przejdzie u nas prawdziwą metamorfozę, a co ważne bez żadnego stresu. Jako certyfikowany groomer, wykonuję strzyżenie psów, trymowanie, stylizację psich fryzur, a także inne zabiegi kosmetyczne, jakich pies wymaga, w tym również kąpanie psów, wyczesanie sierści, obcięcie pazurków.

Przed wizytą
Bardzo proszę o wcześniejsze, telefoniczne lub e-mailowe uzgodnienie terminu wizyty.

  • Proszę o informację, jeśli zrezygnują Państwo z wizyty, o ile to możliwe, z jednodniowym wyprzedzeniem.

  • W trosce o zapewnienie komfortu Państwa pupilom, proszę o nie karmienie zwierzęcia, bezpośrednio przed wizytą w Salonie. Zabiegi pielęgnacyjne trwają około dwóch godzin, w czasie trwania wizyty najedzonemu psiakowi ciężko byłoby stać na stole groomerskim. Mając na uwadze dobro moich czworonożnych Klientów, w każdej chwili, zapewniam im do picia świeżą wodę.
  • W drodze do Salonu można zapewnić psu spacer z odpowiednią dawką ruchu, dzięki czemu zwierzę w trakcie zabiegów będzie nie tylko spokojniejsze, ale i będzie miało okazję załatwić swoje potrzeby fizjologiczne
  • Dbając o zdrowie naszych zwierząt wskazane jest, aby posiadały aktualną książeczkę zdrowia, w tym ważne m.in, szczepienie przeciwko wściekliźnie.
  • Przy zabiegach pielęgnacyjnych nie stosuję żadnych środków uspokajających, dlatego bardzo proszę o poinformowanie mnie o agresywnym zachowaniu psa. Zabiegi u tego typu zwierząt będą omawiane i ustalane przed wizytą.
  • W przypadku zachowań bardzo agresywnych zastrzegam sobie prawo odmowy wykonania usługi.

W naszej ofercie m.in.:

CZYSZCZENIE USZU

CZYSZCZENIE USZU

Dowiedz się więcej
Kąpiel, Strzyżenie, Suszenie, Pielęgnacja pazurków

Kąpiel, Strzyżenie, Suszenie, Pielęgnacja pazurków

Dowiedz się więcej
TRYMOWANIE

STRZYŻENIE PSÓW WG WZORCA FCI ORAZ NA ŻYCZENIE WŁAŚCICIELA

STRZYŻENIE PSÓW WG WZORCA FCI ORAZ NA ŻYCZENIE WŁAŚCICIELA

Dowiedz się więcej